Jūs ko, domājat, es neko nesaprotu? - Jūs ko, domājat, ka saprotat?


 risināt „neatrisināmas” problēmas savā dzīvē minūšu laikā, izmantojot Simoronisku pieeju 
Iedomājies, ka kāds jums paziņo, ka sākot no šīs dienas, trīs mēnešu laikā jūs varat trīskāršot vai pat desmitkāršot savu ienākumu līmeni. Vai arī, ka pēc trīs mēnešiem jūs varat jau būt kopā ar pagaidām vēl neiepazītu ideālo dzīvesbiedru. Vai – kur nu vēl neiespējamāk! – dažu nedēļu laikā panākt neticamas izmaiņas jau esošajā ģimenes dzīvē, lai kādā attiecību uzplaukuma vai sagruvuma stadijā esat? Kas jums nāk prātā, kad jums apgalvo, ka, lai to panāktu, nepieciešams tik vien kā …. Apdzīt pašam sevi?
Simorons ir mācība, kuru lietojot, īsā laika sprīdī var saprast, ka jebkura lieta, novesta līdz absurdam, pārvēršas par pretēju lietu. Šo novešanu līdz parodijai, farsam, caur humoru, smiekliem var izdarīt pavisam vienkārši – apdzenot savus iekšējos priekšstatus par lietu kārtību dzīvē un uz Zemes.
Paņem padusē savu šī brīža nepiepildītāko, neiespējamāko vai tavuprāt, vissarežģītāk piepildāmo vēlēšanos (ja nav vēlēšanās, noteikti ir kāda Taviem spēkiem neatrisināma problēma) un vebināra laikā piebiedrojies drošam sevis apdzīšanas procesam. Simoroniski to sauc par pašapdzīšanos un tas nozīmē, ka iespējami īsā laikā (o, jā, minūtēs) Tu iztērēsi visus savus loģiskos problēmu risināšanas resursus un spēkus  lai pēc tam ….. nu, ne man spriest, cik tālu tu būsi spējīgs aizkatapultēties! 

________________________________________________________________________

  Kā ar Simorona palīdzību sekundēs iekustināt pasauli griezties sev vēlamajā virzienā.
Ikdienā jebkurš cilvēks vairāk vai mazāk apzināti izvēlas un spēlē dažādas lomas. Sākot no profesionālajām (priekšnieks, padotais, sekretāre, kasiere, apkopēja, speciālists, administrators, inspektors, vadītājs, skolotājs, farmaceits, nodaļas vadītājs un tml.), sociālajām (sieviete, vīrietis, māte, tēvs, partneris, vīrs, sieva, meita, dēls, mīļākais, vecmāmiņa, vecvectētiņš, tante, krusttēvs, draugs un tml.) līdz pat emocionālajām. Emocionālās lomas var tikt spēlētas gan tikai dažas sekundes, gan stundas, bet citas emocionālās lomas mēs pamanāmies uzturēt nedēļām un pat gadiem. Daži emocionālo lomu piemēri – es, laimīga skolniece, kas saņēmusi 10 algebrā; es, dusmīgs puika, kuru pagrūduši klasesbiedri; es, piekususi sieviete, kurai neviens mājās nepalīdz; es, cilvēks, kurš grūti strādā, bet neviens to nenovērtē; es, bankas darbiniece, kuru tūlīt atlaidīs, jo kavēju darbu satiksmes sastrēguma dēļ utt. Bet ironija ir tajā, ka saņemt no dzīves sev vēlamo un stūrēt to sev vajadzīgajā virzienā varam tikai tad, kad esam tīri – kad esam mēs paši. Bez lomām, bez maskām.
Kā atbrīvoties no lomām, no kurām jums vairs nav nekāda labuma, bet inerces dēļ tās turpinat spēlēt? Kā noraut maskas, kuras neapzināti lietojat, bet to esamība bremzē jūsu pūles sasniegt panākumus? Turklāt, to izdarīt sekunžu laikā, nevis gadiem pakļaujot sevi nogurdinošai psihoanalīzei? Un tajā pašā momentā ievirzīt sevi pozitīvā notikumu plūsmā?
Simoronā ir daži triki (vari saukt arī par metodēm) un tos mēs apskatīsim un praktizēsim šajā vebinārā. Aicināts ikviens, gan ar, gan bez priekšzināšanām par Simoronu. Nākot uz šo vebināru, prātā sagatavo kādu aktuālu problēmu (nav svarīgi, cik lielu vai mazu) no savas dzīves, par kuru domājot, Tev visvairāk liekas, ka tur nekas nav atkarīgs no Tevis. Iespējams, ka šo problēmu Tu jau atrisināsi nodarbības laikā. Ja nē, tad drīz pēc tam gan. 

________________________________________________________________________


 
Kā Simoronēt?

-          Jā,  kā?
-          Kam man tas vajadzīgs?
-          Kas teica, ka vajadzīgs?
-          Vai tad nevajag?
-          Ko vispār vajag?
-          Jūs ko, domājat, es neko nesaprotu?
-          Jūs ko, domājat, ka saprotat?
-          Man paskaidrot?
-          Mums, ko, klausīties?
-          Kāds te kaut ko vispār skaidros?
-          Jums vēl paskaidrojumus vajag?
-          Kurš te nav pie pilna prāta?
-          Jums ar prātu nav labi?
-          Jums tāds vispār ir?
-          Vai tad vajag?
Tāds būs šis vebinārs. Kā Simoronēt, pat tad, ja nezini, kas tas ir un kamdēļ. Jaunas idejas no mums un arī no jums.
-          Kā tā – no mums?
-          Kā tā – bez jums? 

Tiekamies! 

 
Vai arī raksti uz e-pastu dziveselpa@gmail.com
Maksa par vienu nodarbību  3,-Ls ( kā bonusu Tu saņem nodarbības ierakstu)

 
Ar nodarbību cikliem decembrī  variet iepazīties šeit

Veiksmīgu dienu un uz drīzu tikšanos!
"Dzīves elpa"komanda